Ochrana údajů

Webová stránka www.hioola.cz (dále v textu jen – „Webová stránka“).

Návštěvník – jednotlivec, který navštíví webovu stránku na internetu (www.hioola.cz).

Vaše soukromí, bezpečnost je pro nás velmi důležité. Veškeré informace přijaté od Návštěvníka nebudou zveřejněny a budou označeny za důvěrné, nebudou prodávány ani používány žádným jiným způsobem, který poškozuje Návštěvníky.

Návštěvníci Webove stránky mají právo, bez omezení, a zadáním údajů, navštívit části Webove stránky a seznámit se s informačními materiály.

Webova stránka používá zvýšenou bezpečnost dat pomocí certifikátů SSL. SSL zajišťuje, že informace odesílané ze serveru do počítače klienta jsou šifrovány; pokud jsou informace zachyceny, nelze je přečíst a není možné informace změnit.

Při návštěvě Webove stránky informace o e-mailu Návštěvníka, pošta návštěvníka, adresa IP, identifikační číslo, datum, čas, vybrané množství peněz, operační systém zařízení, verze prohlížeče, přístupový odkaz a Google Adwords GCLID se používají k analýze trendů Návštěvníka pro interní použití. Tato data jsou uložena na DigitalOcean.com.

Můžete odstranit tyto uložené údaje, kdykoliv, pište na následující e-mailovou adresu: info@hioola.cz. Odnětí souhlasu nemá vliv na zpracování údajů, které bylo realizováno v době platnosti vašeho souhlasu.

Při návštěvě Webove stránky Návštěvník souhlasí s podmínkami cookies, ochrany údajů, použití a e-mailu. Předpokládá se, že Návštěvník tyto podmínky přečetl a přijal.

Přestaňte používat tuto Webovu stránku, pokud máte výhrady na pravidla a nepřijatelné jejich obsah, odkaz(y) na autorská práva.